yamo.pl

Dla partnerów handlowych
» Jak zostać partnerem handlowym?
» Nie masz konta? » Zapomniałeś hasła?

jesteś tutaj:Strona główna/Praca szczególy

zwiń

Brak produktów

zwiń

Brak produktów do porównania

Praca w YAMO
Product Manager (PIASECZNO)

Opis stanowiska pracy:

  • prace związane z samodzielnym zarządzaniem produktami IT. Zakup i aktywna sprzedaż.

Wymagania:

  • znajomość rynku i produktów IT,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
  • obsługa procesów zakupowych,
  • śledzenie i analiza informacji rynkowych,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • opracowywanie raportów i zestawień,
  • znajomość programów typu Office,
  • komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie dystrybucyjnej,
  • szkolenia,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów ( CV ze zdjęciem , list motywacyjny ) na adres:  Pokaż email  z dopiskiem w tytule - Nazwa stanowiska: __________

Dla partnerów YAMOZaloguj sięPrzypomnij hasłoInformacjeTransportTransport - uszkodzona przesyłkaProgram partnerski